אודות החברה

חברת מישל מרסייה אחזקות בע״מ נוסדה בשנת 1988 על-ידי מישל מרסייה, אשר שאף להשתמש בידע שצבר ובניסיונו המקצועי רב השנים כמעצב שיער לטובת ייצור פתרונות איכותיים ומותאמים לצרכי לקוחותיו.

 

פעילותה של החברה התמקדה, בתחילת דרכה, בסניפי המספרות של הרשת ברחבי הארץ בשאיפה לצבור, אגב עבודה, ידע רב ערך אודות הצרכים המגוונים של הלקוחות. הבנה באמצעות הקשבה לאלפי לקוחות, יצרו תמונה ברורה של צרכים ודרישות שונות בקטגוריית השיער ובקטגוריות נוספות. הצרכים תורגמו על-ידי מישל למוצרים חדשניים, אותם הגה ופיתח כשהוא מתבסס על ניסיונו המקצועי כמעצב שיער ועל הידע הנרחב שרכש בתחום המחקר והפיתוח ובעבודה משותפת עם מעבדות ועם צוותי הנדסה מהמובילים בעולם.

רבים מהמוצרים שהמציא ופיתח מישל מרסייה, המתאפיינים בחדשנותם ובאיכותם הגבוהה, רשומים כפטנטים ואף זכו בפרסים בינלאומיים יוקרתיים.

 

רשת המספרות של מישל מרסייה פועלת כבר יותר מ -25 שנים ושומרת על הקשר המיוחד עם לקוחותיה, תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה, איכותית ואישית.

1985 - 1981
1985 - 1981
מישל מרסייה - תחילת הדרך
את משיכתו לתחום השיער גילה מישל מרסייה כבר בהיותו נער צעיר. לאחר שסיים את לימודי עיצוב השיער בבית הספר של וידאל ששון בשנת 1981, החל לעבוד אצל מעצב השיער קלוד מקסים מונדיאל בפריז. בהמשך הצטרף מישל למחלקה לעיצוב אמנותי באקדמיה של וידאל ששון בלונדון ולאחר מכן חזר לפריז על מנת לעבוד עם מעצב השיער ז׳אן לואי דויד
1988
1988
המספרה הראשונה
את דרכו העצמאית החל מישל מרסייה כשפתח מספרה הנושאת את שמו ברחוב דיזנגוף בתל-אביב. לקוחות רבות עברו תחת מספריו של מישל, שבנוסף לעיצוב שיערן תוך הקפדה על קווים מחמיאים המותאמים למראה ולאופי המיוחד של כל אחת, העניק להן יחס אישי וקשוב. ״אני מאמין באומנות ההקשבה. זהו המפתח להצלחה״, כך צוטט מישל מרסייה באמירה המשקפת את עולם הערכים שלו, הבא לידי ביטוי בעבודתו ובעבודתם של המנהלים ושל אנשי הצוות ברשת המספרות הנושאת את שמו.
1994
1994
רשת של מספרות
הצלחתה של המספרה הראשונה של מישל מרסייה בתל-אביב, הביאה אותו לפתוח סניפים נוספים ברחבי הארץ תחת שמו, אשר כבר הפך למותג מוכר. במהלך השנים נפתחו סניפים של הרשת בתל-אביב, בהרצליה, ברמת השרון, באשדוד וברעננה. כיום פעילים תחת המותג מישל מרסייה סניף רעננה וסניף תל-אביב, המשמש כסניף הדגל של הרשת. רשת מישל מרסייה, על כל זרועותיה, מתמחה בשיער ובפתרונות 'מראה כולל', ומוגדרת כאחד השחקנים הבולטים בשוק המוצרים והשירותים לשיער. זאת באמצעות מובילות וחדשנות שיווקית וטכנולוגית.
1998
1998
מישל מרסייה קולג׳
הקולג׳ לעיצוב שיער הוקם על-ידי מישל מרסייה, אשר שם לו למטרה להכשיר את דור העתיד של מעצבי השיער בארץ על-פי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר בתחום. בשנת 2008 הועבר בית הספר מבניין התחנה המרכזית החדשה בתל-אביב, אל משכנו החדש בדיזנגוף סנטר. המכללה המחודשת אופיינה בעיצוב ייחודי ובסביבת לימודים נעימה ומודרנית, תוך הקפדה על שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגיות חדשניות. בנוסף להכשרה המקצועית ולפיתוח היצירתיות של תלמידי בית הספר, הוענקו לתלמידים כלים מקצועיים נוספים, מתוך הבנת הצורך בעובדים המבינים את חשיבותה של הופעה ייצוגית ואסתטית לצד תודעת שירות גבוהה. בשנת 2009 מונה ארז עיואן, מעצב שיער בעל 20 שנות ניסיון בתחום, למנהל המתחם. במקביל לפעילות בית הספר, פעל מישל מרסייה לקידום חקיקה רשמית מטעם המל"ג אך כיוון שטרם אושר חוק כזה, נפסקה פעילות בית הספר.
1998
1998
The Alternative Hair Show המסלול הבינלאומי
The alternative hair show הוא אירוע המרכז את כל אנשי המפתח בעולם השיער המגיעים לצפות בטובי מעצבי השיער מרחבי העולם המציגים חזון, יצירתיות וחדשנות. במופע שהתקיים בשנת 1998 באולם The Royal Albert Hall שבלונדון, הציג מישל מרסייה את קולקציית Cyborg Woman, בה צעדו על המסלול דוגמניות ששיער ראשן גולח לחלוטין והן חובשות פאות בעלות מראה טבעי עד כי לא ניתן היה להבחין כי מדובר בפאה. במהלך המופע החליפו הדוגמניות פאות, דבר שגרם לאימפקט דרמטי במיוחד, הן מבחינה ויזואלית והן בשל הקונספט החדשני.
2000 - 1998
2000 - 1998
ייעוץ והכוונה מקצועית
הניסיון המקצועי הרב והידע הנרחב שרכש מישל מרסייה במהלך שנות פעילותו כמעצב שיער, גויסו על-ידי החברות המובילות בעולם בתחום טיפוח השיער. במהלך השנים שימש מישל מרסייה כיועץ מקצועי בתהליכי בדיקה והכוונה של פיתוח מוצרים בתחום השיער בחברות בינלאומיות כגון וולה, פרוקטר אנד גמבל, לוריאל ועוד. בשנת 2005 נבחר על-ידי חברת לוריאל העולמית כפרזנטור מוביל לפעילות ההסברה של המותג "לוריאל פרופסיונל" מול מעצבי שיער ברחבי העולם.
2002
2002
חדשנות טכנולוגית בשירות מעצבי השיער
בתחילת שנות האלפיים הגה מישל מרסייה רעיון מקורי ופורץ דרך: מערכת המקרינה אור בננו -מטרים לכיוון השערה ועל-ידי בליעת האור והחזרתו, אוספת נתונים על מצב השערה, איכותה וצבעה. זיהוי מצב המוצא של השערה ומבנה הפיגמנטים בתוך השערה, בין אם היא טבעית או צבועה, מאפשר קבלת נתונים מדוייקים כיצד להגיע לצבע השיער הרצוי. בעקבות הרעיון החדשני, הקים מישל מרסייה בשנת 2002 את חברת הסטארטאפ see through (כיום (Coloright ואיתר אנשי טכנולוגיה שהפכו את חזונו למציאות. המערכת נרשמה כפטנט על -שם מישל מרסייה ובשנת 2014 נקנתה החברה על-ידי חברת לוריאל. המערכת שהגה מישל מרסייה, המשנה את התפיסה המקצועית אודות ההסתכלות על בריאות השערה ועולם הצבע של השערה, היא מהפכה של ממש בעולם השיער.
2006
2006
מישל מרסייה לראשונה על המדף
סדרת המוצרים הראשונה שהושקה תחת המותג מישל מרסייה, כללה מעל 20 מוצרים שונים. כולם פרי פעילותו רבת השנים של מישל מרסייה בתחום המחקר והפיתוח של עולם טיפוח השיער, לצד עבודתו כמעצב שיער המקשיב ללקוחותיו ומבין את צרכיהם. הבידול והחדשנות של מוצרי הסדרה, לעומת מוצרים קיימים בשוק באותה תקופה, היו מעצם היותם נטולי שמנוניות. המוצרים בסדרה היו עשירים בלחות אך ללא שמנוניות ובכך סיפקו מענה לבעיית ה"לכלוך" של השיער הנגרמת משימוש במוצרי טיפוח שמנוניים שקולטים אבק ולכלוך. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2006
2006
ניקוי יבש לשיער
המוצר החדשני dry clean - שמפו ללא שטיפה, נועד לספק פתרון לנשים המייבשות ומחליקות את שערן באופן קבוע ולא רוצות לחפוף את שיערן מדי יום. התזה פשוטה של השמפו גורמת לפעולה של ניקוי וחיטוי השיער. השמפו מתאפיין בניחוח רענן המנטרל ריחות לא נעימים שנספגים בשיער, כגון ריח עשן סיגריות וריחות טיגון ובישול. פיתוח המוצר היווה תקדים בתחום מוצרי טיפוח השיער בישראל והוא נוצר מתוך תפיסת עולמו של מישל מרסייה המייחסת חשיבות רבה להתאמת מוצרי השיער לסגנון החיים של הצרכן הישראלי. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2008
2008
קולקציית הוט קוטור
תפיסת העולם של מישל מרסייה מתבטאת גם בדיאלוג מתמיד עם עולם האופנה. בקולקציית השיער לקיץ 2008 הציגה רשת מישל מרסייה אופנת הוט קוטור לשיער בתצוגת תסרוקות דרמטיות, יצירתיות ומלאות תעוזה. הקולקציה, בניהולו האמנותי של יוסי מויאל (כיום מנהל סניף רעננה של הרשת), התאפיינה במשחקי עיצוב מורכבים: קווי גזירה מוגדרים וברורים אך משוחררים ממוסכמות ומלווים בצבעוניות עשירה וקלאסית של בלונד זהוב, חום מתכתי, חום שוקולד, אדום שרי, אדום דובדבן וג'ינג'י' עז. צילומי הקולקציה הצבעוניים מבטאים את התפיסה החדשנית שנוצרה מהשימוש במאפיינים המובילים של אופנת העילית: לא מסחרית, לא פרקטית, דמיונית ויצירתית להפליא, תמיד מעל כולם - בלתי נגישה ובלתי ניתנת להשגה ותמיד - עוצרת נשימה.
2009
2009
שמן ארגן - המגן שלך לקיץ
סדרת המוצרים המועשרים בשמן ארגן שפיתח מישל מרסייה, היוותה בשורה של ממש לצרכנית הישראלית שזכתה למענה ייחודי המספק טיפוח והזנה לשיער כהגנה מפגעי הקיץ. המוצרים פותחו על סמך נוסחה ייחודית המונעת מאבק ולכלוך להידבק לשיער, ובכך מנטרלת את תחושת השמנוניות המוכרת. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2009
2009
מאבק הארנונה - תחילתה של עשייה ציבורית
בשנת 2009 הגיש מישל מרסייה תביעה ייצוגית נגד עיריית תל-אביב בטענה כי היא מפלה את ספרי העיר וגובה מהם ארנונה גבוהה באופן משמעותי. השאלה שעמדה בבסיס התביעה היא האם מספרה נחשבת לנותן שירות או לבית מלאכה. מישל מרסייה נאבק משפטית ברשויות העירייה במשך 4 שנים והדיון הגיע אף לבית המשפט העליון. בסיום המאבק, נקבע כי מספרות אינן בתי מלאכה והעירייה חויבה להשיב את ההפרשים בתשלומי הארנונה למעצבי השיער בעיר. ההתעסקות בתביעה מול העירייה, הובילה את מישל מרסייה להכרה בכך שמעצבי השיער בישראל הם בגדר הפקר בכל הקשור לחקיקה, כיוון שהן נטולי מנגנוני הגנה ונטולי כוח כיחידים אל מול הרשויות. בעקבות הבנה זו הקים מישל מרסייה בשנת 2012 את התאחדות מעצבי השיער בישראל.
2009
2009
יופי של יום עם קרין מגריזו
כמומחה למערכת היחסים שבין אישה לשערה, הופיע מישל מרסייה בפינה קבועה בתוכנית הלייף סטייל של קרין מגריזו ששודרה בערוץ 2. בפינתו, סקר מישל מרסייה טרנדים בעולם השיער, דיבר על נושאים מקצועיים כגון סוגים שונים של החלקות שיער, המליץ למי כדאי לצבוע לבלונד, איך לבחור תספורת המתאימה למבנה הפנים, שיתף בעובדות היסטוריות מעניינות מעולם השיער וכמובן סיפק טיפים לטיפול בסוגי שיער שונים, כגון שיער מתולתל ושיערן של נשים המכורות לפן.
2010
2010
האולפן השקוף
ערוץ המוזיקה 24, הקים אולפן שקוף, חדשני ותוסס בדיזנגוף סנטר, מקום משכנו של אחד מסניפי רשת מישל מרסייה באותה תקופה. משום שמעצבי השיער של רשת מישל מרסייה מקפידים לשמור על חיבור מתמיד לאופנות, לטרנדים ולעיצובים העכשוויים ביותר ועולם המוזיקה אחראי, מאז ומעולם, ליצירת סגנונות וטרנדים אופנתיים חדשים, שיתוף הפעולה עם האנשים היצירתיים והאמנים שמתארחים בתוכנית, היה טבעי. במסגרת שיתוף הפעולה העניקו ברשת מישל מרסייה טיפול שיער יומי למנחי האולפן השקוף, שרון חזיז, גיל ריבה, אורנה דץ, מיכל אמדורסקי ולאורחיהם המפורסמים.
2010
2010
הסדרה הקלאסית
התשוקה של מישל מרסייה לשפר באמצעות המוצרים שלו את יחסי האהבה-שנאה הטעונים של נשים עם שיערן, הובילה להשקת סדרת המוצרים המצליחה שכללה מגוון מוצרים ל -4 סוגי שיער שונים: לשיער רגיל עד יבש - מועשר בתמציות זרעי ענבים. לשיער יבש ופגום - מועשר בשמן ארגן. לשיער דק וצבוע - מועשר בתמצית צמח האובלפיחה. לשיער עבה וצבוע - מועשר בתמצית חוחובה. בנוסף, הושקו גם מוצרים נלווים מסדרת זרעי ענבים הכוללים ספריי סיליקון ובונה תלתלים. המוצרים, אשר פעלו ליצירת מראה מושלם המתמקד בפתרון בעיות נפוצות בהן נתקלות נשים רבות מדי יום, הפכו להצלחה מסחררת אצל הנשים בישראל. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2010
2010
Max - הפתרון לשיער דליל
תכשיר "MAX" הוא מוצר קוסמטי חדשני ומתקדם, המגיע בצורת אבקה אותה מפזרים על האזורים הדלילים בשיער והיא נצמדת לקרקפת ליצירת מראה שיער מלא יותר. התכשיר הוא מערכת של "סיבי שיער" מיקרוסקופיים, המשתלבים בטבעיות עם שיער הראש. הסיבים מורכבים מחומר אורגני, הזהה לשיער הראש (קרטין ופרוטאין). סיבי השיער, הטעונים בחשמל סטטי, מתמזגים בצורה מושלמת וחזקה עם השיער הקיים ולכן יעמדו בתנאי מזג האוויר השונים (רוח, גשם ועוד), במהלך היום והלילה. התכשיר אינו מלכלך את הבגדים וניתן ללכת לישון לאחר השימוש בו, ללא חשש שהסיבים ישארו על הכרית. התכשיר נשאר במקומו בבטחה ומעניק מראה שיער מלא וטבעי עד לחפיפה הבאה. פתרון קוסמטי לבעלי שיער דליל ולסובלים מנשירת שיער עם נטייה להתקרחות, לקבלת מראה שיער מלא ובריא בן רגע. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2011
2011
Nano System - הסדרה המקצועית
שלוש שנות מחקר מעמיק ובדיקות מקיפות בשיתוף עם צוות מומחה של כימאים בינלאומיים קדמו להשקת הסדרה המקצועית של מישל מרסייה, Nano System. הקונספט המוביל שהנחה את מישל מרסייה בפיתוח הסדרה, הוא שאין צורך במספר רב של מוצרים כדי להשיג מראה שיער מטופח ובריא. סדרת המוצרים, המיועדת להעניק למשתמשת הביתית מראה שיער מטופח, בריא ומבריק, מחולקת לשלוש תתי-סדרות, שכל אחת מיועדת לסוג שיער שונה: סדרת Repair - לשיקום סיב השערה, מיועדת לשיער צבוע ופגום. סדרת Intense Care - לטיפול אינטנסיבי, להזנת ולשיקום השיער, מיועדת לשיער שעבר פעולה כימית כגון החלקה או פתיחת תלתלים. סדרת For Curly Hair - לשליטה בשיער מתולתל ומקורזל, לטיפול ועיצוב שיער מתולתל ומקורזל בתוספת לחות וברק לשיער. מסיבות אידיאולוגיות, תכשירי השיער של מישל מרסייה אינם מנוסים על בעלי חיים.
2011
2011
מברשת מישל מרסייה להתרת קשרים - הצלחה עולמית מסחררת
קשה להאמין, אבל הרעיון להמציא מברשת שיער שתקל על הכאב בסירוק צץ בראשו של מישל מרסייה בשעה שסירק את ביתו בת ה-12. כמו ילדות רבות, גם בתו של מישל שנאה להסתרק, ומעמד הסירוק היה הופך באופן קבוע למוקד של מריבות ושל כעס. כאבא וכמי שהקדיש את חייו לשפר את הקשר בין אישה לשיערה, החליט מישל לעשות מעשה שיהפוך את חוויית הסירוק של ילדים על-ידי הוריהם ולהורים עצמם, לחוויה מהנה ונטולת כאב. מברשת השיער החדשה של מישל מרסייה תוכננה ועוצבה להתאים למבנה הקרקפת ולצפיפויות שיער שונות. המברשת בעלת מבנה ארגונומי ויכולת אנטי-סטטיות, לנשים היודעות להעריך את איכות ואת בריאות שיערן. בזכות מבנה גיאומטרי ייחודי, המשלב 428 בליטות סירוק, ב-32 גבהים משתנים וב-16עוביים ומיקומים שונים, מתפזר הלחץ המופעל על השיער במהלך הסירוק והתוצאה היא התרת קשרים ללא כל כאב או תלישת שיער וחוויית סירוק נעימה בהרבה. מברשת השיער של מישל מרסייה מוצעת בשלושה צבעים המותאמים לסירוק שיער בדרגות קושי שונות - דק, רגיל או עבה. המברשת והטכנולוגיה בכללותה הוכרו כפטנט והפכו להצלחה עולמית מסחררת, כשהן מיוצרות בישראל ונמכרות ב -42 מדינות בעולם. המברשת של מישל מרסייה זכתה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם בתחרות Victoires de la Beaut? בשנת 2012.
2012
2012
התאחדות מעצבי השיער בישראל
מישל מרסייה שם לו למטרה לקדם בארץ את מעמדם של מעצבי השיער ולהביא להסדרה של התחום, מטרה שהובילה אותו להקים את התאחדות מעצבי השיער בישראל, עמותה ללא מטרות רווח בה הוא משמש כיושב-ראש. העמותה פועלת להובלת מהלכים מקצועיים וחברתיים בענף עיצוב השיער בישראל. בראש ובראשונה הציבה העמותה למטרה למקצע ולהסדיר את התחום, בדומה לסטנדרטים המקובלים בתחום זה במרבית מדינות העולם המערבי. מבנה ההצעה של ההתאחדות כולל: הנפקת תעודה מטעם המדינה בכפוף להוכחת לימודים מקצועיים ודרישה לשנתיים ניסיון בעבודה במספרה כתנאי לאישור פתיחת מספרה עצמאית. אחד ממאבקי ההתאחדות עסק בגובה הארנונה שקבעה עיריית תל אביב למספרות. להגדרתה של העירייה, מספרות נחשבו בתי מסחר ולא מקומות תעשייה ומלאכה ועל כן נדרשו לשלם ארנונה גבוהה במיוחד. מישל מרסייה החל את המאבק באופן פרטי בשנת 2009 ואף הגיע לבית המשפט העליון אשר קבע כי מספרות אינן בתי מסחר והעירייה חויבה להשיב את ההפרשים למעצבי השיער. עם זאת, המאבק טרם הגיע לסיומו ומישל מרסייה ממשיך להוביל אותו במסגרת תפקידו כיו״ר העמותה. מאבק נוסף שהוביל מישל מרסייה עסק בפיקוח על שימוש בחומרים אסורים ומסוכנים על ידי מעצבי שיער. לאור העובדה כי בישראל החוק אינו מחייב מעצבי שיער לעבור הכשרה וכיוון שאין פיקוח של משרד הבריאות על ענף הספרות, ברבות מהמספרות נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, דוגמת פורמלין המשמש להחלקת שיער וידוע בוודאות כי הוא חומר מסרטן. בנובמבר 2014 נפגש מישל מרסייה לדיון בנושא עם הוועדה לפניות הציבור בראשות ח"כ עדי קול. בסיכום הוועדה אמרה חברת הכנסת קול כי תפנה למשרד הבריאות בבקשה לגבש רשימת חומרים מסוכנים בהם משתמשים במספרות וכן למשרד הכלכלה ולמשרד הפנים, על מנת ליצור פיקוח על ענף עיצוב השיער.
2012
2012
תחרות סופר מודל הישראלית
מישל מרסייה, ארז עיואן - מנהל סניף תל-אביב, יוסי ואבי מויאל - מנהלי סניף רעננה, וצוות מעצבי השיער של רשת מספרות מישל מרסייה, היו אמונים על עיצוב השיער של המתמודדות בתחרות סופר מודל הישראלית. מעצבי השיער התאימו לכל אחת מהמתמודדות תסרוקת ייחודית בסגנון שיער מרושל אורבני. כמו כן, חוזק צבע השיער בגוונים טבעיים, בחלקים מאורך השיער, ברוח התקופה.
2012
2012
שעת הדרקון עם דורין אטיאס
מישל מרסייה לקח חלק בשעת הדרקון, תכנית האופנה בהנחיית דורין אטיאס בערוץ 10, בה התארחו מיטב מפורסמי הארץ ועמדו תחת עיניה הבוחנות של הסטייליסטית. במסגרת התכנית, ייעץ מישל מרסייה למפורסמים בנושא שיער והסגנונות המתאימים להם. בין השאר ייעץ מישל מרסייה לאפרת גוש, לניקול ראידמן, לפנינה רוזנבלום, לאנה ארונוב, לאיתי תורג׳מן, לקובי פרץ, לדפנה לוסטיג, ליעל פוליאקוב, לרותם סלע, למיה דגן, לקרן מור ולאמנים ומובילי דעה נוספים.
2012
2012
המברשת של מישל מרסייה זוכה בתחרות Victoires de la Beaute
מברשת השיער להתרת קשרים, אותה הגה ופיתח מישל מרסייה, זכתה במקום הראשון בקטגוריית מברשות השיער בתחרות Victoires de la Beaut? בצרפת. תחרות זו היא אחד מהאירועים החשובים ביותר של ענף מוצרי הצריכה לתחום היופי והטיפוח בצרפת, המסכמת תהליך שאורך בדרך-כלל מספר חודשים, במהלכו נבדקים ונבחנים לא מעט מוצרים מתחום ענף הטיפוח הצרכני ורק הטובים מכל קטגוריה זוכים בפרס המיוחל. תהליך בדיקת המוצר כולל את מסירתו ל -70 נסיינים שונים למשך מספר חודשים, המהווים מדגם מייצג של השוק הצרפתי. בסוף תקופת הבדיקה, ניתנים ציונים שנעים בין 0 ל-20 כאשר ציון 15 מהווה ציון עובר. מעטים עוברים בציון גבוה בהרבה מזה. המברשת הירוקה של מרסייה, המיועדת לשיער רגיל נשלחה לבדיקה ולאחר שבועיים בלבד היא קיבלה את הציון 18. ההערכות התייחסו ליכולת אחיזה טובה, תוצאה מהירה, ותחושת מסג' בקרקפת. המברשת זכתה להכרה והצלחה עולמית מיידית בשל חדשנותה ויעילותה המוכחת שכבשה את ליבן ונאמנותן של צרכניות רבות ב-42 מדינות ברחבי העולם.
2013
2013
S.O.S Color - צובעים את הבעיה מן השורש
המוצר החדשני שהגה ופיתח מישל מרסייה, יצר מהפכה של ממש בתחום צביעת השיער. המוצר מספק פתרון לבעיה הנוצרת אצל נשים הצובעות את שיערן כדי לכסות שיער לבן: חשיפת שורשים לבנים בין שבוע ל-10 ימים לאחר הצביעה. S.O.S Color הוא תכשיר ספריי המצויד במגן קרקפת מובנה, המאפשר התזה מדויקת וקלה של הצבע על שורשי השיער מבלי ללכלך את הקרקפת. כך, תוך שניות מעטות בלבד, נעלמים השורשים הלבנים והשיער זוכה שוב לברק ולחיוניות. הסדרה כוללת שבע משפחות צבע, המתאימות לכ-40 גווני שיער: החל בשחור, עבור בנחושת, בחום לוהט, בבלונד, בחום בהיר ובאדום וכלה בחום כהה. התכשיר מיועד לשימוש עצמי רב פעמי ומתאים כהשלמה למשתמשות בכל צבעי השיער, של כל היצרניות. הצבע במיכל התכשיר מבוסס על תרכובת שאינה מכילה חמצן, אמוניה ו - MEA (מונו אתנול אמין) ההופך אותו לידידותי, בריא ובלתי מזיק לשיער ולקרקפת. S.O.S Color נרשם כפטנט ישראלי והוא מיוצר בחמישה מפעלים בישראל מהדרום ועד הצפון. המוצר הוצג בתערוכת קוסמופרוף בבולוניה, שהינה התערוכה החשובה ביותר באירופה בתחום הקוסמטיקה, הטואלטיקה, המכשור הרפואי והאריזה. בשנת 2014 זכה המוצר בפרס iF Product Design Award.
2014
2014
קידום החקיקה להסדרת עיסוקים וחומרים במוצרי שיער המסכנים את הציבור
במסגרת תפקידו כיושב-ראש ההתאחדות למעצבי שיער בישראל, נפגש מישל מרסייה לדיון בוועדה לפניות הציבור בראשות חברת הכנסת עדי קול. הדיון עסק בפיקוח על שימוש בחומרים אסורים ומסוכנים על-ידי מעצבי שיער. לאור העובדה כי בישראל החוק אינו מחייב מעצבי שיער לעבור הכשרה וכיוון שאין פיקוח של משרד הבריאות על ענף הספרות, ברבות מהמספרות נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, דוגמת פורמלין המשמש להחלקת שיער וידוע בוודאות כי הוא חומר מסרטן. בסיכום הוועדה אמרה חברת הכנסת קול כי תפנה למשרד הבריאות בבקשה לגבש רשימת חומרים מסוכנים בהם משתמשים במספרות וכן למשרד הכלכלה ולמשרד הפנים, על מנת ליצור פיקוח על ענף עיצוב השיער.
2015
2015
ממשיכים לחדש ולהתחדש
רשת מישל מרסייה לא עוצרת לרגע. צוות העובדים בסניפי הרשת עובד באנרגיות גבוהות על מנת להתאים לכל לקוחה את הטיפול המתאים לה והתוצאות מדברות בעד עצמן. התספורות, הגוונים, הצבעים והחיוכים מקשטים את עמוד האינסטגרם הפופולרי של מישל מרסייה, בו מככבות מיטב הלקוחות הפוקדות את סניפי הרשת בתל-אביב וברעננה. גם הביקוש הרב מצד צרכניות, בארץ ובעולם, למוצרי שיער חדשים מבית מישל מרסייה עומד לבוא על סיפוקו במהלך שנת 2015, כאשר תושק סדרת המוצרים החדשנית והייחודית עליה שוקד מישל מרסייה בשלוש השנים האחרונות.