החלקה יפנית

החלקה יפנית

מאז ומעולם נאלצו נשים להתמודד עם מודל היופי המצופה מהן בחברה. נשים רבות אינן מרוצות ממראה שיערן ומחליטות לנקוט באמצעים קיצוניים לשנותו ולהתאימו לנורמות החברתיות השונות. 

 

אנחנו במישל מרסייה יודעים שכדאי להימנע מאמצעים קיצוניים אשר יפגעו בשיערך לצמיתות, ושלשיער שלך מגיע טיפול מסור וקשוב ומותאם לצרכיו. עם זאת, כאשר השיער הטבעי בעייתי, קשה לטיפול יומי ויש רצון עז לשנותו מהבסיס, אנו נמליץ על תהליך של החלקה יפנית אצלנו במספרה, ליצירת מראה חלק ומבריק.

 

כטיפול משלים לסידור יומיומי של השיער נמליץ על הסדרה החדשה לשיער מוחלק המכילה שמפו ומסיכה. הפורמולה הייחודית של סדרת INTENSE  מבוססת על פרוטאין הקראביס. הפורמולה נטולת מלחים, כגון: SLS  ו- SLES , ומשמרת את השינויים שנגרמו למבנה השיערה ושומרת על מראה חיוני ועל בריאות השיער. להשלמת המראה יש להחליק בעזרת המחליק החדש מבית "מישל מרסייה" –iRonArc "איירון ארק".

 

כאשר הומצא ופותח מחליק הצבת המוכר, אשר סחף אחריו בעיקר נערות רבות, היתה תחושה שהגיעה הגאולה להחלקה היומיומית לכל בית, אך במהרה התבהר שהמכשיר הביתי לעיתים קרובות שורף את השיער ופוגע בעובי השערה בשימוש לא נכון. מראה השיער השרוף הפך מוכר בקרב נערות צעירות אשר לא בדקו תחילה את החיסרון של חום גבוהה הנוגע ישירות בשיערה ללא ויסות נכון. התוצאה הייתה שיער שרוף פגום, ללא גמישות, קצוות מפוצלים וחסר חיות. הפיתרון לאותן נערות ונשים אשר רצו להחליק את שיערן באופן יומיומי ללא הצורך לפקוד את המספרה לטובת פן כל בוקר הייתה החלקה יפנית, אשר מהר מאוד הפכה לפופולארית ומוכרת, הן בקרב בנות נוער רבות והן בקרב לקוחות וותיקות של מישל מרסייה. 

 

החלקה יפנית היא למעשה החלקה פשוטה בעלת תוצאות מרשימות ויפות למראה שיער זוהר וחלק. על הפעולה יש לחזור אצל ספר מקצועי בכל כחצי שנה להשלמת השורשים החשופים והבריאים שגדלו. החלקה יפנית אומנם מביאה תוצאה מרשימה, אך מחירה יקר ובנות נוער רבות אינן מסוגלות להרשות לעצמן את הההחלקה.

 

מתוך הצורך הזה, ומתוך ההבנה של מישל מרסייה את צרכיי לקוחותיו, פיתח את המחליק המהפכני  iRonArc אשר בנוסף לפעולת ההחלקה הפשוטה גם מעצב את השיער ומגיע לתוצאות מרשימות ביותר ובכך מקנה לשיער מראה טבעי ורענן מבלי לפגוע בבריאותו. מדובר בהפרשי מחירים משמעותיים: החלקה יפנית כיום מגיעה לכ-1500 שקלים, בעוד שמחליק  iRonArc עולה רק 299 שקלים.

 

מה עדיף? זו כבר שאלה אינדיבידואלית, אנחנו במישל מרסייה יודעים בבירור שהחלקה יפנית תמיד הייתה ותישאר אבל לא מהססים להמליץ על חלופה זולה יותר ויומיומית עבור כל אחת ואחת והיא המחליק  iRonArc. אל תתפלאי אם כולם ישאלו אותך מי עיצב את שיערך. 

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >