החלקת שיער

החלקת שיער

רשת המספרות מישל מרסייה היתה תמיד ועודנה מובילה בנוגע לכל מה שחדש בתחום עיצוב השיער.

במהלך השנים פותחו מוצרים רבים המשרתים את קהל הלקוחות של מישל מרסייה בארץ וברחבי העולם. לאחרונה פותח מוצר חדש מבית מישל מרסייה והוא ה-iRonArc ״אירון ארק״. האירון ארק הינו מחליק שפותח לאחרי שנים של מחקר מתוך הבנה מקצועית. המחליק בעל טכנולוגיה משוכללת אשר אינה פוגעת בשיער. להבדיל ממחליק שיער רגיל, מחליק השיער של מישל מרסייה מוגן על ידיי קשתות מתכת המצופות טפלון ייחודי כדי למנוע כוויות בשיער, קשתות אלו מייצרות לחץ וחום מדוד על השערה. מכיוון שחום המכשיר מותאם לשיער המשתמשת על ידי וסת חום הנשלט על ידה הוא לא פוגע ולא שורף את השיער.

 

כיום, אחד הדברים החמים בעולם השיער הוא החלקת שיער קבועה. האירון ארק לא נוצר על מנת להחליף את החלקת שיער המסורתית, אלא להעניק מענה לטיפול משלים ולסידור יומיומי של השיער ובתחום החלקת שיער.

רשת מספרות מישל מרסייה מובילה את תחום החלקות השיער בזכות החיבור הייחודי של הרשת עם מחלקת המחקר והפיתוח של החברה וקיום הדרכות עיוניות ומעשיות בתחום.

 

הקשר הישיר וההקשבה ללקוחות במספרות רשת מישל מרסייה, יצר היכרות מעמיקה והבנה של צרכיהן.

הידע רחב ההיקף ורב הערך שנצבר, הוביל את הרשת לביסוס סטנדרטים בלתי מתפשרים בתחום החלקות השיער.

 

מומחיותם של מעצבי השיער ברשת מישל מרסייה מאפשרת להתאים לכל לקוחה את החלקת שיער הנכונה לה מתוך התחשבות במבנה השערה ואף באישיותה של הלקוחה, תוך שמירה אופטימלית על בריאות השיער והלקוחה.

 

ברשת מישל מרסייה לא נעשה שימוש בחומרי החלקה המכילים חומרים המסוכנים לבריאות, דוגמת פורמלין (המצוי בהחלקות המוכרות בשם ״החלקה ברזילאית״) הידוע כחומר מסרטן ואף נאסר לשימוש על-ידי משרד הבריאות. כאשר תגיעי אלינו להחלקת שיער, נדאג להעניק לך טיפול מסור הקשוב לצרכי שיערך.

 

בשנים האחרונות שוקד מישל מרסייה, בשיתוף עם צוות מדענים בינלאומי, על-פיתוחו של חומר המבצע פעולה של שחרור התכווצות השערה ושיקום המרקם שלה. הטיפול הייחודי והחדשני מבית מישל מרסייה מספק מענה אופטימלי לשיער משוקם ומלא ברק, ללא תופעות הלוואי המאפיינות את הטיפולים הקיימים כיום בתחום החלקות השיער.

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >

 

לפרטים נוספים ולתיאום תור >