מברשת שיער חשמלית

מברשת שיער חשמלית

בימינו ישנן מגוון אפשרויות להחלקת שיער: מהחלקה קבועה דרך פן במספרה ועד החלקה ביתית ומברשת שיער חשמלית. לעתים קרובות נוצר מצב בו המשתמשת הורסת את שערה בעקבות שימוש לא נכון ורב מדי. מתוך כך נולד הצורך במוצר חדש אשר יקל על המשתמשת הביתית. 

מישל מרסייה פיתח מכשיר מהפכני iRonArc - איירון ארק. המכשיר הינו פטנט ייחודי לעיצוב והחלקת השיער בשימוש ביתי. 

 

ישנו ביטוי רווח בשוק הנקרא ״מברשת שיער חשמלית״, אך יש לשים לב לשוני המהותי בין מברשת שיער חשמלית, למחליק המהפכני של מישל מרסייה. מברשת שיער חשמלית היא למעשה מכשיר המחליק את השיער תוך כדי תנועת סירוק ובפועל מחליף את המסרק הרגיל.

 

ה- iRonArc  אינו מברשת שיער חשמלית מכיוון שתפקידו אינו לסרק את השיער אלא להחליקו ולעצבו על פי רצון המשתמשת. להבדיל ממכשירים אחרים בשוק, המחליק של מישל מרסייה מפעיל לחץ על השערה, בנוסף לחום מדוד בהתאם לסוג השיער, ובכך מחליק בצורה נכונה ומדודה את השיער העובר במחליק, דבר שאינו יכול להתרחש במברשת שיער חשמלית מתחרה מכיוון שאינה מפעילה לחץ על השערה בזמן שימוש. 

 

היתרונות הבולטים של מחליק השיער של מישל מרסייה הם:

- התאמת חום מדוד לשיער המשתמשת על פי חמישה סוגי שיער אוניברסלים. העולם מתחלק לחמישה  סוגי השיער עיקריים שמופיעים על הצג של ה- iRonArc : דק עדין ונפוח, גלי רך ונפוח, נפוח בלאגן, עבה גלי ונפוח ותלתלים נפוחים.  

- המכשיר מייצר לחץ טבעי בזמן העברתו בשיער בזכות מבנה ארגונומי ייחודי של קשתות מתכת המצופות טפלון ייחודי כדי למנוע כוויות בשיער. (מגהצים רגילים צובטים את השיער ופן שורף כאשר משתמשים בו לא נכון)

- המכשיר דורש תנועת יד פשוטה, באמצעות פעולה אינטואטיבית של סירוק ללא צורך בידיים מיומנות ומנוסות. 

- החלקה ועיצוב השיער בתוך דקות ספורות בזכות היכולת לספוג כמות שיער גדולה בתנועות סירוק בודדות. ה-iRonArc מהיר פי עשרה מכל מכשיר אחר. 

 

אולי זה נשמע מופרך ומוזר, אך בשנות השישים נשים נהגו לגהץ את שיערן עם מגהץ לבגדים. בזמנו זה היה הפתרון להחלקת השיער בצורתו הביתית מכיוון שעדיין לא הומצאו הפן והמחליקים. פעולה זו של גיהוץ השיער היתה גורמת הרס רב לשיער ותהליך השיקום שלו היה ארוך ולפעמים בלתי אפשרי. הסיבה העיקרית להרס השיער היתה החום הבלתי מבוקר מהמגהץ ישירות על השיער. 

כיום עדיין ישנם מחליקים אשר החום בהם אינו מבוקר ומדוד וכתוצאה מכך שורפים את השיער וגורמים לנזק בלתי הפיך. 

 

היופי במחליק של מישל מרסייה הוא שניתן לבחור באמצעות צג התצוגה המואר והדיגיטלי על המכשיר עצמו את רמת החום והטמפרטורה הרצויה על ידי בחירת סוג השיער: דק עדין ונפוח, גלי רך ונפוח, נפוח ומבולגן, עבה גלי ונפוח, תלתלים נפוחים. בעזרת המחליק של מישל מרסייה ניתן בתנועות סירוק פשוטות להחליק ולעצב את השיער. השימוש היומיומי במחליק מקנה למשתמשת שקט נפשי ללא צורך במציאת פתרון להחלקת השיער מידי יום ובנוסף חוסך זמן יקר בהתארגנות בבוקר או לפני יציאה בערב. iRonArc הוא ללא ספק הדור הבא בעיצוב השיער.

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >