מברשת מחליקה

מברשת מחליקה

לאחר שהוצאנו לאור את המחליק והמעצב החדש מבית מישל מרסייה, פעמים רבות עולה השאלה מהו בעצם ההבדל בין מברשת מחליקה לבין מחליק   - iRonArc איירון ארק של מישל מרסייה?

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים וזה ממש נכון במקרה הזה. כאשר שמים שני מוצרים מוכרים בשוק זה מול זה, אי אפשר שלא להשוות ולשים לב להבדלים המהותיים ביניהם.

 

מברשת מחליקה לשיער הינה מברשת שיער לכל דבר אשר מתחממת לחום קבוע לכל סוגי השיער ולכן היא מגיעה לטמפרטורות גבוהות לרוב סוגי השיער ובעזרת העברתה בין השערות בתנועות סירוק מחממת את השיער ומחליקה אותו.

 

אחת הבעיות היא חוסר היכולת לייצר לחץ מספק כדי להחליק את השיער בצורה טובה ולכן היא יכולה להתאים לקבוצות שיער ספציפיות.

 

מדובר במברשת אשר מבצעת שתי פעולות: האחת התרת הקשרים והשניה חימום השערה לקבלת שיער חלק. בגדול, חום גבוה על שיער מוברש יגרום ליישור השיערה, אך השאלה האם הפעולה הזו בשיער היא נכונה? האם היא לא גורמת נזק? ובנוסף, עד כמה השיער יישאר חלק וללא נפח?

מחליק השיער  iRonArc של מישל מרסייה בהחלט אינו מברשת מחליקה מכיוון שלמרות צורתו, תפקידו אינו להבריש את השיער ואף יש להבריש את השיער ולהתיר קשרים היטב טרם השימוש בו. 

 

להבדיל ממברשות מחליקות אחרות בשוק, ה- iRonArc מביא תוצאה מושלמת של החלקה על ידי שתי פעולות עיקריות: 

- התאמת חום מדוד לשיער המשתמשת על פי סוג השיער. 

- המכשיר בעל מבנה הקשתות מייצר לחץ טבעי בזמן העברת המחליק בתנועות סירוק פשוטה בשיער וזאת בזכות מבנה ארגונומי ייחודי (מגהצים רגילים צובטים את השיער ופן שורף כאשר משתמשים בו לא נכון)

בנוסף, למכשיר iRonArc  שתי תכונות נוספות שאין לפן ביתי ומחליקי צבת אשר מקלים על המשתמשת:

- המכשיר דורש תנועת סירוק פשוטה, בעזרת היד השנייה שאוחזת בקצוות השיער, גולשים באיטיות  מלמעלה כלפי מטה ובכל הזמן הזה היד השנייה אוחזת בקצוות השיער, עד למיצוי מלא של אורך השיער, בצורה חזיתית מבחוץ ומבפנים, באמצעות פעולה אינטואטיבית של סירוק ללא צורך בידיים מיומנות ומנוסות. 

- החלקה ועיצוב השיער בתוך דקות ספורות בזכות יכולתו לספוג כמויות שיער גדולות של שיער בתנועות סירוק בודדות. iRonArc מהיר פי עשר מכל מכשיר אחר. 

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >