מחליק שיער

מחליק שיער

אצל נשים רבות הסיפור סביב החלקת השיער מתחיל כבר בתיכון כאשר נערות רוצות להיראות במיטבן. אחד הרצונות הבולטים ביותר הוא הרצון להחליק את השיער. 

 

נערות רבות, בין אם מתולתלות או בעלות שיער חלק, לוקחות על עצמן את גורל שיערן ומחליטות להשתמש במחליק שיער ביתי מסוגים שונים למראה שיער חלק יותר. כאשר הומצא מחליק הצבת, המוכר כמחליק שיער ביתי, הוא הפך לפופולארי ביותר בקרב נערות ונשים צעירות וניתן היה למצוא אותו כמעט בכל בית בישראל. המכשיר הפך להצלחה מסחררת, נשים רבות הצליחו להחליק את שיערן ללא כל עזרה מספר וחסכו זמן וכסף אך התוצאה הייתה מרהיבה הרבה פחות. השיער היה נפגם בקצוות לעיתים קרובות עקב חום גבוה ושימוש לא נכון במחליק. השימוש הפך כפייתי ולשיער לא היה מנוח מחום המחליק וללא אפשרות להשתקם.

 

 

למעשה מחליק שיער ביתי עשה יותר נזק מתועלת ופעמים רבות אף גרם לכוויות בקרקפת. מתוך ידיעה והבנה שנשים ונערות רבות אשר ויתרו על השימוש במחליק הצבת עדיין מחפשות את הפתרון הפשוט והמהיר להחלקה ביתית כל בוקר, המציא מישל מרסייה את מחליק ה- iRonArc  - איירון ארק. אחרי שנים של מחקר המחליק פותח מתוך הבנה מקצועית. המחליק בעל טכנולוגיה משוכללת אשר אינה פוגעת בשיער.

 

להבדיל ממחליק שיער רגיל, מחליק השיער של מישל מרסייה מוגן על ידיי קשתות מתכת המצופות טפלון ייחודי כדי למנוע כוויות בשיער, קשתות אלו מייצרות לחץ וחום מדוד על השיערה. מכיוון שחום המכשיר מותאם לשיער המשתמשת על ידי וסת חום הנשלט על ידה הוא לא פוגע ולא שורף את השיער. מראה השיער נשאר בריא וללא פגם. מדובר בפטנט ייחודי של מישל מרסייה במטרה לתת מענה מהיר ובעל תוצאות מרשימות לנשים ונערות רבות שרוצות להחליק את שיערן בבית באופן יומיומי.

 

מציאת הפתרון למחליק הצבת הישן מפחית את השימוש במוצרים המזיקים לשיער ובכך מעודד שימוש נכון יותר ובריא יותר עבור נשים ונערות רבות בארץ ובעולם.

 

בכל יציאה, ולו האגבית ביותר, נשים ונערות יכולות להעביר בכמה תנועות סירוק פשוטות את מחליק השיער iRonArc מבית מישל מרסייה ולקבל מראה שיער טבעי, חלק וזוהר ללא חשש מפגיעה במבנה השיערה. החום המבוקר שומר על השיערה והטכנולוגיה הייחודית של קשתות המתכת המצופות טפלון ייחודי מונעות כוויות בשיער ומייצרת מראה מושלם. 

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >