החלקת שיער ברזילאית

החלקת שיער ברזילאית

שיער מתולתל הוא בהחלט אופי, אך נשים רבות מחליטות להחליק את שיערן לאחר שמאסו בסידור יומיומי מפרך של שיערן המתולתל.

נשים ונערות צעירות רבות מחפשות את הפתרון האולטימטיבי להחלקת שיערן ולא כולן תמיד מגיעות להחלטה הנכונה והבטוחה עבורן.

 

ישנן אופציות רבות להחלקת שיער בצורה קבועה והשוק רווי בפטנטים חדישים מול ישנים. אבל מה שבטוח, את הטיפול בשיער יש לבחור בצורה נבונה ולהתייעץ עם מעצב שיער אשר ידע להתאים את הטיפול הנכון לשיער הנכון. אחת האופציות הפופולאריות היא החלקת שיער ברזילאית, אך מה שלא הרבה יודעים שהיא גם המסוכנת ביותר. 

 

נכון להיום, החלקת שיער ברזילאית אסורה על ידי משרד הבריאות מכיוון שמכילה חומרים מסוכנים לבריאות.

אצלנו במישל מרסייה לא נעשה שימוש בחומרי החלקה המכילים חומרים המסוכנים לבריאות, דוגמת פורמלין המצוי החלקת שיער ברזילאית הידוע כחומר מסרטן ואף נאסר לשימוש על-ידי משרד הבריאות.

 

כל אחת תמיד תרצה את מה שאין לה, ואף אישה לא תצא מהבית כששערה לא מתוקתק ומסודר. Bad hair day יכול להשפיע על כל אחת ואחת על המשך היום, והפיתרון הקל והפשוט עבור נשים רבות הוא ההחלקה. החלקת השיער יכולה להתבצע על ידי מחליק שיער ביתי פשוט או על ידי חומר החלקה כימי במספרה כגון החלקה יפנית או החלקת שיער ברזילאית שאינה מומלצת ואף מסוכנת ביותר. תהליך ההחלקה עם מחליק ביתי הוא פשוט מאוד, אך התוצאות שלו לטווח ארוך הם הרסניות עבור השיער. במקרה של שימוש במחליק צבת ביתי השיער חשוף לחום גבוה מאוד בצורה ישירה על השיערה וגורם נזק רב.

 

בשונה ממחליקים ביתיים שונים, מחליק האירון ארק מבית מישל מרסייה בעל יכולת התאמת חום המחליק לסוג השיער הרצוי ובכך שומר על השערה שלא תישרף.

 

חום ישיר על השיער יכול להזיק לו לטווח הארוך, לשרוף אותו מהיסוד ולגרום למראה שרוף, לא מסודר וחסר חיות. תופעה זו עלולה להתקיים במקרה קיצוני של שימוש כפייתי יומיומי במחליקי שיער לא בטיחותיים. במידה ותרצי להחליק את שיערך על ידי מחליק, תוכלי להשתמש באיירון ארק של מישל מרסייה ולהרגיש בטוחה.

 

לפרטים נוספים על איירון ארק המחליק והמעצב המתקדם מבית מישל מרסייה לחצו כאן >