ארז עיואן

״התיישבתי על הכסא אחרי שצוות המספרה שכנע אותי שתספורת קצרה תתאים לי הרבה יותר מהשיער הארוך שאתו נכנסתי. ארז הסכים עם אנשי הצוות שלו בהנהון קטן והחלטי שגרם לי לסמוך עליו. פירטתי בפניו את כל מה שחשוב לי בשיער ושאלתי אותו איזו תספורת הוא מתכנן לעשות לי. ארז ענה ״תכף נראה״ והתחיל לגזור. כשסיים לספר אותי, הבנתי. ללא מילים מיותרות, התספורת שרואה ארז בעיני רוחו מתממשת תוך כדי עבודה. ואולי היא מתגלה בעיני רוחו תוך כדי שהיא מתממשת. כשהתבוננתי בתספורת החדשה שלי במראה, היה רק דבר אחד גדול יותר מהחיוך שלי - החיוך של ארז.״

 

את הכשרון, הפרפקציוניזם והאהבה לתחום, ספג ארז בבית הוריו. כבר בגיל 16 החל את דרכו המקצועית, כשבמקביל ללימודיו במגמת עיצוב שיער בתיכון עבד כשוליה במספרה בכפר סבא. לאחר מכן המשיך את לימודיו, בין השאר, בבתי הספר לעיצוב שיער של וידאל ששון, טוני&גיא ובמסגרת השתלמויות וסמינריים בינלאומיים בהם רכש מיומנויות סטיילינג וטכניקות עבודה מורכבות וחדשניות.

 

בשנת 2009 הצטרף ארז לרשת מישל מרסייה, כשמאחוריו מעל 20 שנות ניסיון כמעצב שיער בעל מספרה עצמאית. בידיו של ארז הופקד ניהול מתחם בית הספר של מישל מרסייה בדיזנגוף סנטר ובמסגרת תפקידו הוא אמון גם על ניהול קורסי ההכשרה למעצבי שיער צעירים ומתקדמים המתקיימים במקום, ניהול המספרה הפועלת במתחם ועוד.

 

עבודתו של ארז מתאפיינת בהקשבה שקטה ותאמת הטיפול והמראה המתאים לכל לקוחה, תוך הקפדה על שימוש בחומרים איכותיים וטכניקות עבודה מדויקות. כיום מנהל ארז את סניף הדגל של רשת מישל מרסייה, השוכן ברחוב בן יהודה 209 בתל-אביב. 

 

 

        Erez Ivan       Erez Ivan