יוסי מויאל

הקעקועים הרבים שמעטרים את ידיו של יוסי, משלימים את התפאורה המשקפת את אישיותו. הזקן המסודר שעל פניו היה שם הרבה לפני שאימצו אותו גברברי העולם ולבושו תמיד אופנתי ומעניין. אך יותר מכל, בולטת תודעת השירות הגבוהה של יוסי, אשר מקדם בחיוך כל לקוחה ומזכה אותה בטיפול ג׳נטלמני מרגע כניסתה למספרה והלאה. מעל כל אלה נמצא הכישרון בעיצוב שיער, המתבטא מרגע שלוקח יוסי את המספריים לידיו. אז ניתן לראות איך ההקשבה, ההסתכלות וחוש הסטייל המפותח, יוצרים תחת ידיו את המראה המדויק כל-כך בתספורת המתאימה לכל אחת באופן מיוחד.

 

במשפחתו של יוסי מעצבי שיער רבים המפוזרים ברחבי העולם, אך כשהיה בן 18 הפתיע בבחירת מסלול שונה כשנרשם ללימודי עיצוב אופנה אך לאחר מספר שנים חזר יוסי אל השורשים והתמסר לעולם עיצוב השיער, כשהוא משלב בו את חוש האופנה והיצירתיות הטבועים בו.

 

יוסי הצטרף לרשת מישל מרסייה בשנת 1996 כשהחל לעבוד בסניף שבעת הכוכבים בהרצליה, שם צבר ניסיון רב כמעצב שיער מקצועי ומגוון. בשנת 1999 הציע יוסי למישל לפתוח סניף ברעננה, כיוון שזיהה כי הערכים של רשת מישל מרסייה מתאימים, כמו כפפה ליד, לאופיין המיוחד של נשות העיר והסביבה. יוסי קיבל את ברכת הדרך והסניף פעיל ומשגשג כבר כ-15 שנה. בשנת 2008 הושקה קולקציית הקיץ של רשת מישל מרסייה, תחת ניהולו האמנותי של יוסי, אשר יצר סגנונות בעלי מאפיינים של אופנת הוט קוטור - חדשניים, יצירתיים ועוצרי נשימה. כיום מנהל יוסי, יחד עם אחיו אבי, את סניף רעננה של רשת מישל מרסייה השוכן ברחוב שברץ 1.